Startujemy z Ads Academy! Wpadnij po wiedzę na temat Adsów i nie tylko!

Witaj!

Nazywam się Łukasz Wiśniak. Jestem ekspertem od reklamy w Google z 11 letnim doświadczeniem w prowadzeniu kampanii reklamowych. Przez ponad dekadę współpracowałem z agencjami reklamowymi, domami mediowymi, a także pracowałem bezpośrednio po stronie klientów. Aktualnie jako Google Ads Expert – szkolę, prowadzę kampanie reklamowe, przeprowadzam audyty i… teraz chcę podzielić się wiedzą z Tobą!

Początek.

Waśnie trafiłeś na pierwszy wpis w Ads Academy. Stworzyłem tę stronę, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Treści, które tu znajdziesz będą w większości poświęcone tematyce Adsów, ale nie zabraknie też innej tematyki ze świata marketingu online. Jeżeli uznamy, że warto się nią podzielić i wniesie coś nowego – napiszemy o tym! Treści na blogu będą pojawiać się regularnie, więc zachęcamy do częstych odwiedzin.

Dla kogo jest Ads Academy?

Odbiorcami artykułów są osoby, które samodzielnie zarządzają swoimi kampaniami reklamowymi, ale nie do końca radzą sobie ze wszystkimi zagadnieniami. Ten serwis wspomoże zarówno właścicieli firm, specjalistów ds. marketingu, osoby na stanowiskach menedżerskich i dyrektorskich. Chcemy również, aby studenci mieli możliwość zdobywania praktycznych wskazówek. Osoby przebranżawiające się, wkraczające do świata marketingu online również znajdą coś dla siebie.

Cu to znajdziesz?

Poruszać będziemy zarówno podstawowe zagadnienia związane z tematyką Adsów oraz bardziej zaawansowanej wiedzy, przydatnej w planowaniu czy zarządzaniu kampaniami. Zapoznasz się zarówno z teorią jak i praktyką. Chcemy, abyś zrozumiał dane zagadnienie i wiedział o co w tym wszystkim chodzi. Miło nam, że dotarłeś do końca pierwszego wpisu. Z niecierpliwością czekamy na Twoje kolejne odwiedziny w Ads Academy!

Related Posts